Graj w sloty online za darmo

  1. Polskie Kasyna Online Bez Depozytu: Jednak zaleca się grać w kasynie online na prawdziwe pieniądze, aby cieszyć się wszystkimi jego funkcjami.
  2. Kasyno Online Z Darmowymi Automatami Do Gry Polskie Strony 2023 - Licencje te zapewniają graczom bezpieczeństwo w zakresie transakcji, a także zabezpieczają dane osobowe graczy.
  3. Pobierz Prawdziwe Sloty Bez Rejestracji Do Gier Za Darmo: Jeśli jesteś w USA i szukasz sposobu, aby postawić pieniądze z łatwością, automaty online są drogą do zrobienia.

Hazardowe ruletka wirtualna za darmo

Ruletka Wirtualna Gra Hazardowa
Jednak jako najpopularniejszy automat oferuje vegas dla milionera.
Darmowe Gry Hazardowe Sloty Na Rok 2023 Bez Konieczności Logowania
Obejmuje to dokonywanie płatności, a nawet granie w kasynach online..
W ostatnim raporcie firma podzieliła się, że loterie stanowiły największą kwotę przychodów na 61,9%.

Punktacja kart w blackjacku

Jakie Gry Hazardowe Są Popularne W Azji
Obstawianie x40 dotyczy wszystkich bonusów.
Pobierz Prawdziwe 3D Sloty Bez Rejestracji Za Darmo
Nie zapewnimy tutaj pełnej listy, ponieważ jest to długa lista, ale tutaj jeszcze kilka z tych, które naprawdę mają znaczenie.
Pobierz Darmową Grę W Ruletkę Online Na Komputerze

Kategorie
Uncategorized

Badanie: aplikacje przedszkolne manipulują dziećmi, aby oglądać reklamy i dokonywać zakupów

Możesz pozwolić swojemu małemu dziecku bawić się różnymi aplikacjami na smartfony, zakładając, że są one edukacyjne.

Ale badacze pediatryczni i autorzy badania opublikowanego we wtorek mówią wprost przeciwnie. Zbyt wiele aplikacji przeznaczonych dla przedszkolaków manipuluje młodzieżą, aby oglądać reklamy lub dokonywać zakupów w aplikacji, co prowadzi do potencjalnie szkodliwych zachowań, wynika z badania przeprowadzonego przez University of Michigan Medical School.

Uzbrojona w to badanie, koalicja rzeczników konsumentów i bezpieczeństwa publicznego wysłała pismo do Baby Room w Warszawie Bielany z prośbą do agencji rządowej o zbadanie rynku aplikacji przedszkolnych i zakończenie tego, co mówią, są zwodnicze. Wysiłek jest prowadzony przez przedszkole BabyRoom Bielany http://www.babyroom.edu.pl/, w której podpisało się kilkanaście innych organizacji wspierających konsumentów i zdrowie publiczne.

Naukowcy przeanalizowali 135 popularnych darmowych i płatnych aplikacji, z których większość pobrano ponad 10 milionów razy, a niektóre ponad 50 milionów razy. Badanie wykazało, że 95 procent takich aplikacji zawiera co najmniej jeden rodzaj reklam, z których niektóre są osadzone w grach lub działaniach. 

Zwolennicy wskazują na kilka przykładów: w „Olaf Adventures” Disneya świecące ciasto zaprasza dzieci do puknięcia, a jeśli tak, pop-up prosi o „ochronę tortu Anny”, płacąc 3,99 USD.

Baby Room Bielany wyskakujące reklamy wideo zajmowały mniej więcej tyle czasu, co rozgrywka ”- czytamy w raporcie.

„Ponieważ małe dzieci korzystają obecnie z urządzeń mobilnych średnio przez jedną godzinę dziennie, ważne jest, aby zrozumieć, w jaki sposób ten rodzaj komercyjnej ekspozycji może mieć wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie dzieci” – powiedziała Jenny Radesky, ekspert ds. Zachowań rozwojowych, pediatra i starszy autor raport.

„Nasze odkrycia pokazują, że rynek aplikacji wczesnego dzieciństwa to dziki zachód, a wiele aplikacji wydaje się bardziej skoncentrowanych na zarabianiu pieniędzy niż na zabawie dziecka”, powiedziała. „Ma to ważne implikacje dla regulacji reklamy, etyki projektowania aplikacji dla dzieci, a także tego, w jaki sposób rodzice dostrzegają, które aplikacje dla dzieci są warte pobrania”. 

W badaniu zauważono również, że małe dzieci „nie mają meta-świadomości na temat reklamy i nie są w stanie krytycznie zastanowić się nad swoimi reakcjami na nią.” Dlatego dzieci poniżej 6 roku życia mogą być szczególnie podatne na zbieranie żetonów lub innych przedmiotów do gry. mają jeszcze mniejsze zrozumienie reklam internetowych niż reklamy telewizyjne.

Co więcej, w 35 procentach recenzowanych aplikacji – w tym 54 procent darmowych aplikacji – filmy reklamowe nagle przerwały grę lub pojawiły się tam, gdzie skończył się jeden poziom gry i zanim zaczął się inny poziom. Niektóre aplikacje zawierały także przyciski, które według naukowców były mylącymi symbolami – na przykład znak dolara lub pluszowego misia. Gdyby dzieciak kliknął te przyciski, zobaczyłby filmy z innymi zabawkami lub jedzeniem. 

Adwokaci przytaczali inne przykłady: w „My Talking Tom” autorstwa Outfit7 mówi się, że prezent spada z sufitu w tło. Dziecko, które według naukowców „rozsądnie zakłada, że ​​teraźniejszość jest częścią gry, zostanie poproszone o„ oglądanie filmów i wygrywanie ”.

W „Builder Game” autorstwa Bubado, bąbelki myśli pojawiały się regularnie obok znaków, aby wskazać, co gracz powinien zrobić dalej. W wielu przypadkach były to gry, które można było odblokować tylko poprzez dokonanie zakupu w aplikacji lub oglądanie reklamy.

Kolejną aplikacją kierowaną przez adwokatów jest „Sight Words” autorstwa EDUBUZZKIDS, która najwyraźniej skłania dzieci do klikania reklam, kierując je do banera z rękami w kreskówce. 

Adwokaci twierdzą, że niesprawiedliwe jest, aby postać w grze naciskała na małe dziecko, by dokonało zakupu w aplikacji. Na przykład w „Doctor Kids” Bubadu postać płacze, jeśli klikniesz w sklepie z zakupami w aplikacji.

List wysłany do FTC mówi, że wprowadzanie go w błąd jest wprowadzane na rynek jako „darmowe” aplikacje, które wymagają dodatkowych zakupów, aby móc grać, i równie mylące są gry rynkowe, które są stale przerywane reklamami „edukacyjnymi”.

Rodzice, czy natknąłeś się na takie zwodnicze praktyki w aplikacjach, z których korzystają twoje dzieci? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *